wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » MOC OGŁASZANEGO SŁOWA BOŻEGO - Derek Prince3
MOC OGŁASZANEGO SŁOWA BOŻEGO - Derek Prince
Nowość

MOC OGŁASZANEGO SŁOWA BOŻEGO - Derek Prince

Dostępność: Aktualnie niedostępny

Czas wysyłki: 24 godziny

Koszt wysyłki: od 13,56 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - 19,00 zł
Kurier - 21,00 zł
Przesyłka pocztowa priorytetowa - 13,56 zł

Stan magazynowy: -1 szt.

Stan produktu: Nowy

Cena: 19,00 zł

Chwilowo niedostępny

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Poprzez ogłaszanie Słowa Bożego uwalniana jest ogromna moc. Wielu chrześcijan nie jest świadomych tego ogromnego potencjału, który jest dla nich dostępny.

Słowo Boże jest pełne mocy i skuteczne we wszelkich sytuacjach, od indywidualnych potrzeb po sprawy międzynarodowe. 

 

W ciągu swojej wieloletniej służby Derek Prince proklamował Słowo Boże każdego dnia. Wiedział z własnego doświadczenia, jak ogromny wpływ może mieć taka proklamacja na zmianę duchowej atmosfery.Bez względu na to, przed jakim wyzwaniem stoimy, gdy ogłaszamy Słowo Boże w okolicznościach, w jakich się znajdujemy, uwalniamy twórczą moc Boga, zdolną je przemienić. Każdy wierzący ma zarówno przywilej, jak i obowiązek ogłaszania Słowa Bożego.

 

W niniejszej książce Derek Prince kładzie najpierw biblijny fundament, a następnie radzi, jak te zasady zastosować w praktyce. Ponadto ważne fragmenty Pisma zostały w pomocny sposób pogrupowane tak, by można ich było używać na co dzień. Ucząc się stosować Boże Słowo we własnym życiu, zauważysz także inne fragmenty Pisma, które będą dotyczyć napotkanych przez ciebie sytuacji. Na końcu każdego rozdziału z proklamacjami zamieszczono dodatkowe strony, na których możesz zapisywać własne proklamacje, dodając je do już istniejącego zbioru.

 

DEREK PRINCE (1915-2003) - studiował filozofię i filologię klasyczne (grecką i łacińską) w najsłynniejszych brytyjskich uczelniach: Eton College i Cambridge University. Studiował również język hebrajski i aramejski na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie. W młodym wieku został profesorem a zarazem członkiem kolegium zarządzającego instytutem filozofii w Cambridge University. Służąc jako pastor, wychowawca i nauczyciel na wszystkich kontynentach, nie identyfikował się z żadną denominacją. Jego audycje radiowe osiągnęły wielką popularność. Należy do czołowych nauczycieli Słowa Bożego. Jego wieloletnia, wierna służba dla Boga, przyniosła olbrzymi owoc w życiu bardzo wielu ludzi. Niezwykła wrażliwość na głos i prowadzenie Ducha Świętego, doprowadziły go do odkrycia wielu zapomnianych prawd, których później nauczał osobiście, jak również za pośrednictwem książek, kaset i audycji radiowych. 

 

Dane techniczne

 
 
Autor Derek Prince
Format A5
Ilość stron 95
Okładka miękka
 

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl